Apie mus

UAB „SKALVAS“ – pardavimo ir platinimo centras, veikiantis nuo 2011 metų, užsiimantis didmenine ir mažmenine prekyba plieniniais vamzdžiais bei juodaisiais metalais.

Mes siūlome kruopščiai rinkos poreikiams atrinktą, platų asortimentą: vandens-dujų, elektra-suvirintų, cinkuotų, besiūlių, kvadratinių ir stačiakampių, konstrukcinių, naudotus-restauruotus bei kitus vamzdžius. Taip pat parduodame kampuočius, lovinius profilius, sijas, juostas, kvadratus, armatūrą, apvalų plieną, spec. plieną, lakštinį plieną, cinkuotą skardą bei kitus metalo produktus. Visos prekės turi kokybės sertifikatus. Prekes perkame tiesiai iš tiekėjų, taip užtikrindami palankias kainas. Prekiaujame ne tik prekėmis, esančiomis sandėliuose, bet taip pat galime sukomplektuoti užsakymus ir pristatyti metalus iš įvairių ES šalių.

Teikiame įvairias, su metalo darbais susijusias, paslaugas: metalo pjaustymas, plieninių vamzdžių bei metalo gruntavimas, transporto, sandėliavimo paslaugos bei kita.

Įmonė įsikūrusi Vilniuje, tačiau dėl išvystytos logistikos klientus aptarnaujame visoje Lietuvoje.

Mūsų pirkėjai

  • Pastatų ir lauko inžinerinių sistemų montuotojai (šildymas, vandentiekis, dujos, vėsinimas, katilinės, priešgaisrinės bei vėdinimo sistemos ir t.t.).
  • Pramoninė ir komercinė, individualių ir gyvenamųjų namų statyba (armatūra, viela, statybinis plienas, armatūra pamatams, karkasams ir t.t.).
  • Metalo konstrukcijų gamintojai, kalvystė (kvadratai, kampuočiai, metalo lakštai, cinkuota skarda ir t.t.).
  • Automobilių pramonė (vamzdžiai automobilių lankams, lenktyninių, sportinių mašinų lankai ir t.t.)
  • Fiziniai asmenys (vamzdžiai tvoroms, kaminai, lieptų vamzdžiai, vartų vamzdžiai, profiliai šiltnamiams ir t.t.)